Afrykańskie mango – właściwości, zastosowanie, działanie.

0

Afrykańskie mango na odchudzanie

Afrykańskie mango to owoc, którego spożywanie pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów. Takie właściwości ma wyciąg z pestek tych owoców, które są głównym składnikiem suplementów diety wspomagających odchudzanie. Ich spożycie pozwala na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje tłuszcz z okolic brzucha, obniża poziom cholesterolu we krwi oraz zmniejsza apetyt ograniczając ilość spożywanych posiłków. Dzięki temu, że jest to produkt wytworzony z naturalnych składników jest on całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Afrykańskie mango opinie lekarzy

Wpływ afrykańskiego mango na organizm był testowany klinicznie. Podczas badania stwierdzono, że spożywanie ekstraktu z tego owocu przyspiesza utratę masy ciała. Ekstrakt reguluje gospodarkę hormonalną, zwiększa wrażliwość tkanek na insulinę oraz leptynę – substancje regulujące procesy energetyczne, metabolizm tłuszczów oraz zmniejszają łaknienie. Suplementy diety z zawartością ekstraktu z mango są polecane przez dietetyków dla osób otyłych. Ze względu na swoje naturalne składniki jest bezpieczny w stosowaniu. Dodatkowa zawartość witamin i innych składników sprzyja w zachowaniu zdrowia.

Afrykańskie mango właściwości

Afrykańskie mango to owoc, który jest bogaty w witaminy i składniki odżywcze. Zawiera antyoksydanty, między innymi witaminę C oraz E, które neutralizują działanie wolnych rodników. Witamina K wspomaga gojenie się ran i zapobiega infekcjom. Witaminy z grupy B pomagają spalić węglowodany oraz biorą udział w przemianach tłuszczu. Witamina B6 przyspiesza metabolizm i jest niezbędna do produkcji czerwonych krwinek, a tym samym wspomaga odporność organizmu. Prowitamina A pomaga zachować elastyczność skóry oraz jej zdrowy wygląd. Dodatkowo występujący błonnik przyspiesza perystaltykę jelit, pozwalając je oczyścić z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Kwas tłuszczowy omega 3 jest zdrowy i wykazuje właściwości odchudzające.

Afrykańskie mango gdzie kupić?

Afrykańskie mango jest ostatnio bardzo popularne, dlatego też coraz więcej stron internetowych ma w ofercie suplementy diety z ekstraktem tego owocu. Niektóre apteki stacjonarne również mają je w ofercie, więc jeżeli nie chcemy kupować w ciemno wybierzmy się do najbliższej apteki i zapytajmy o produkt. Ceny wahają się od 25zł do 150zł. Cena zależna jest od jakości i ilości ekstraktu. Warto zwrócić uwagę na skład – im więcej ekstraktu tym lepsze działanie.

Afrykańskie mango w tabletkach

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango są dostępne w formie tabletek. Ich przyjmowanie jest proste i łatwe. Należy je stosować według zaleceń na opakowaniu. Tabletki w zależności od producenta mają różny skład. Najwięcej korzyści przyniosą nam te, które w swoim składzie mają 6000mg czystego ekstraktu.

Leave A Reply